Homepage Ogrodzenia z siatki

Ogrodzenia z siatki

Ogrodzenia z siatki podkreślą elegancję Twojej posesji 

 

Zarówno ogrodzenia z siatki plecionej, jak i zgrzewanej może stanowić ochronę posesji. Wybór rodzaju siatki powinien przede wszystkim zależeć od:

  • rodzaju ogradzanego obiektu (dom jednorodzinny, firma czy przestrzeń publiczna)
  • wymagań estetycznych właściciela posiadłości (siatki plecione mają kształt klasyczny, natomiast ogrodzenia z siatki zgrzewanej są bardziej dekoracyjne).

Zobacz realizację > Dom prywatny Skierniewice

  

Ogrodzenia z siatki kształtują przestrzeń

Ogrodzenia z siatki PantanetOgrodzenia z siatki można wykorzystywać nie tylko do zabezpieczania całej posesji, ale również tworzenia innych powierzchni w obrębie ogrodu:

  • ogrodowego placu zabaw (wykorzystując siatkę zgrzewaną Pantanet Garden)
  • miejsca rodzinnego relaksu (z użyciem ogrodzenia z siatki zgrzewanej Pantanet Family lub siatki plecionej Resitor wypełnionych przesłoną Colorado)
  • wybiegu dla czworonoga (z trwałej i sztywnej siatki zgrzewanej Fortinet)
  • przydomowego warzywniaka (otoczonego ogrodzeniem z siatki zgrzewanej Luxanet lub plecionej uxursus).

Czytaj więcej > Planujemy przestrzeń wokół domu

 

Ogrodzenia z siatki chronią zwierzęta

Zarówno ogrodzenia z siatki zgrzewanej, jak i plecionej mogą służyć także do wydzielania przestrzeni dla zwierząt domowych. Z siatki Casanet zbudujemy wygodną klatkę dla zwierząt futerkowych. Hexanet dobrze nadaje się na stworzenie kojca dla kur, kaczek lub gęsi. Ogrodzenia z siatki Fortinet - mocne i wytrzymałe - utworzą wygodny i bezpieczny kojec dla psa. Z siatek zgrzewanych możemy też wykonać karmink dla ptaków odwiedzających nasz ogród.

Czytaj wyżej > Otocz zwierzęta w ogrodzie bezpieczną siatką

 

Ogrodzenia z siatki Casanet    Ogrodzenia z siatki Casanet    Ogrodzenia z siatki Casanet

 

Ogrodzenia z siatki leśnej

Szczególny rodzaj ogrodzeń z siatki plecionej ocynkowanej - siatki leśne Ursus - mają zastosowanie przy wygradzaniu terenów leśnych oraz odgradzaniu ich od pól uprawnych. Siatki te mają progresywnie ułożone oczka: mniejsze na dole i stopniowo zwiększające się ku górze. Dzięki temu małe zwierzęta leśne nie przedostaną się dołem ogrodzenia, natomiast większe nie przeskoczą górą ze względu na wysokość ogrodzenia z siatki (od 1,8 do 2,5 m).

Czytaj więcej > Jak dobrać siatkę leśną do rodzaju zwierzyny

 

Łatwy i szybki montaż ogrodzenia z siatki

Większość ogrodzeń z siatki plecionej i zgrzewanej można zamontować samemu. Szczególnie łatwa jest instalacja siatek zgrzewanych Pantanet i Fortinet ze względu na niewielką ilość potrzebnych akcesoriów.

Zobacz > Dokładna instrukcja montażu siatek Pantanet

Obejrzyj on-line > Montaż ogrodzenia z siatki Fortinet na słupach Bekaclip