BETAFENCE WEŹMIE UDZIAŁ W TARGACH BEZPIECZEŃSTWA W MEDIOLANIE 2019
Czekamy na Was w nowej Hali Wystawienniczej 10, poświęconej bezpieczeństwu pasywnemu

13/09/2019

Targi Bezpieczeństwa 2019 odbędą się w Mediolanie w dniach od 13 do 15 listopada 2019 roku, a Betafence weźmie w nich udział, proponując stoisko wystawiennicze poświęcone systemom ochrony pasywnej. Edycja 2019 odbędzie się w siedzibie Fiera Milano i już odnotowała wzrost liczby wystawców, która zmusiła organizatorów do otwarcia nowej Hali Wystawienniczej, poświęconej systemom obwodowym oraz ogólnie pojętemu bezpieczeństwu pasywnemu.

 

Liczby dotyczące bezpieczeństwa w 2019 roku: stały wzrost.

Bezpieczeństwo w roku 2019 - sukces poprzedniej edycji zapowiada wzrost liczby odwiedzających i wystawców. W 2017 roku w targach udział wzięło 25 569 wystawców zawodowych z 86 krajów oraz 465 wystawców bezpośrednich. W tym roku, dodatkowy wzrost sprawi, że wydarzenie to stanie się punktem odniesienia w Europie dla branży Security & Fire.

 

Targi bezpieczeństwa 2019: bezpieczeństwo aktywne zmusza do opracowywania nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa pasywnego.

Bezpieczeństwo pasywne – począwszy od systemów ogrodzeń obwodowych po bariery chroniące przed niechcianymi pojazdami, to temat wyjątkowo na czasie, ze względu na coraz to większe zapotrzebowanie na bezpieczeństwo. Ponadto, bezpieczeństwo aktywne mające na celu ochronę własnych osiągnięć przy zastosowaniu elektroniki i coraz to bardziej wyszukanego oprogramowania, nie może wykluczać struktur odpowiednich z fizycznego punktu widzenia, dostosowanych do danego kontekstu i będących w stanie zmaksymalizować opóźnienie włamania się do strefy chronionej.

Betafence, wraz z przedsiębiorstwami partnerskimi Gardiar i Hesco, zaprezentuje nowe rozwiązania opracowane przez swój dział R&D International Department. Nowe systemy Betafence zostały zaprojektowane w taki sposób, by gwarantować bezpieczeństwo i prywatność osób w każdym obszarze ich życia.

Fiera Sicurezza Milano 2019

Do góry