Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

PANELE CREAZEN
Chronią siedzibę VBS

08/06/2017

Panele-ogrodzeniowe-CreaZen

Włoski dystrybutor produktów budowlanych i narzędzi wybrał nowe panele CreaZen od Betafence jako zabezpieczenie swojego magazynu w Salerno. W skład ogrodzenia weszły także furtki i bramy Robusta.

VBS to włoska firma z siedzibą w Salerno. To właśnie w tym mieście położony jest magazyn i teren o łącznej powierzchni 12 000 m2, gdzie dystrybutor przechowuje produkty, którymi handluje. Przedsiębiorstwo dostarcza materiały dla sektora wyrobów metalowych, budowlanych, przemysłu narzędziowego, dla ogrodnictwa i rolnictwa.

VBS stawia na najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego postanowił wymienić stare, zniszczone ogrodzenie, które nie spełniało norm estetycznych i ochronnych. Dotychczasową siatkę zamieniono na panele CreaZen od Betafence.

 

Nowoczesne ogrodzenie palisadowe

Wprowadzone kilka miesięcy temu na rynek panele charakteryzują się bardzo oryginalnym wyglądem. Ich profile ułożone są wertykalnie, ale w sposób niesymetryczny. Uzyskany efekt przypomina gałęzie krzewów i wizualnie przybliża ogrodzenie do natury. Oryginalny wygląd idzie w parze z wysokim poziomem zabezpieczenia terenu, a także wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne.

Wokół położonego w Salerno magazynu zamontowano 66 paneli CreaZen. Ogrodzenie dopełniły dwie furtki Robusta i dwie bramy samonośne Robusta - jedna przygotowana do zamontowania silnika, a druga elektrycznego zamka. Wszystkie elementy tworzą spójną, elegancką całość, która świetnie pasuje do architektury budynków VBS.

Panele-ogrodzeniowe-CreaZen
Panele-ogrodzeniowe-CreaZen
Panele-ogrodzeniowe-CreaZen
open
Do góry