PETRAZEN
Nowy murek gabionowy od Betafence

26/01/2017

Murek-gabionowy-PetraZen

Przedstawiamy innowacyjną i elegancką wersję murków gabionowych. PetraZen to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują harmonii komfortu i designu.

Murki gabionowe Zenturo, które są dostępne w naszej ofercie o kilku lat, cieszą się niesłabnącym powodzeniem ze względu na oryginalny wygląd oraz mnogość zastosowań. Postanowiliśmy więc stworzyć nową linię murków, która da naszym Klientom dodatkowe możliwości.

 

PetraZen – najważniejsze cechy

Murek gabionowy PetraZen został wykonany z paneli ogrodzeniowych Nylofor F o poziomym drucie w kształcie płaskownika. Zgrzany do pionowych drutów co 20 cm nadaje panelom wyjątkową sztywność.

Panele mocowane są na zawiesiach przykręcanych do słupów za pomocą śrub samowiercących. Zawiesia zakończone są haczykami, na których blokuje się panele. Dzięki temu możliwe jest użycie mniejszej ilości ściąg zapobiegających wybrzuszaniu się murku.

Umieszczenie paneli Nylofor F za zawiesiach znacząco ułatwia montaż murku gabionowego. Paneli nie trzeba bowiem trzymać ani podpierać podczas dalszych etapów instalacji.

Ważną innowacją są też wielofunkcyjne złączki ze stali nierdzewnej, przy pomocy których łączy się dwa sąsiadujące przęsła murku. Pozwalają one na ustawianie murku pod dowolnymi kątami (także rozwartymi i ostrymi).

Wnętrze murku, podobnie jak w przypadku modelu Zenturo, można wypełnić kamieniami, drewnem czy też innym materiałem, który będzie współgrał z otoczeniem.

 

Cisza i prywatność

Dzięki swojej unikalnej budowie, murek gabionowy PetraZen zapewnia mieszkańcom grodzonego terenu poczucie prywatności. To efekt całkowitej nieprzezierności ogrodzenia utworzonego z murków. Dodatkowo takie rozwiązanie wygłusza hałas i minimalizuje napływ przykrych zapachów spoza posesji.

  • Szczegółowe parametry można poznać na stronie ogradzamy.pl
  • Instrukcja montażowa dostępna jest tutaj
Murek-gabionowy-PetraZen
Murek-gabionowy-PetraZen
Murek-gabionowy-PetraZen
Murek-gabionowy-PetraZen

Do góry