PRZERWA WAKACYJNA BETAFENCE
Polski oddział odpoczywa w dniach 06.08-17.08.2017 r.

06/08/2018

Przerwa wakacyjna Betafence

 

W pierwszej połowie sierpnia fabryki i biura Betafence Polska w Kotlarni oraz Reńskiej Wsi będą zamknięte z powodu przerwy urlopowej. Do kontaktu zapraszamy po wakacjach!

Tradycyjny sezon urlopowy w Betafence Polska tym razem przypada na dni od 6 do 17 sierpnia. W tym czasie biura i fabryki będą nieczynne. Na wszystkie wiadomości odpowiemy po powrocie z wakacji.

Przy okazji życzymy Wam udanych wyjazdów, owocnego wypoczynku i mnóstwa doskonałych wspomnień.

 

A w tym wakacyjnym duchu zapraszamy również do zapoznania się z jedną z naszych realizacji w Bibione we Włoszech.

 

betafence_nylofor_villaggio
betafence_nylofor_villaggio_sole

 

Zanurzony we wspaniałym lesie sosnowym w Bibione, ośrodek wczasowy Villaggio Turistico Lido del Sole 2 stanowi zieloną oazę położoną zaledwie 600 metrów od morza, której elementem charakterystycznym jest ogromny wspólny ogród z przestrzenią do zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania i duży basen. Na terenie ośrodka znajdują się apartamenty z balkonem na piętrze lub z ogródkiem na parterze oraz domki dwupoziomowe z ogródkiem i tarasem na piętrze. 

Położenie ośrodka w otoczeniu zieleni wymaga szczególnej uwagi w zakresie integracji wszystkich elementów konstrukcyjnych. Jest to czynnik brany pod uwagę co roku, kiedy planowane są prace remontowe w celu nieustannego ulepszania oferty. 

W dzisiejszych czasach struktury turystyczne muszą przykładać szczególną wagę do działań modernizacyjnych, restrukturyzacyjnych i remontowych po to, aby odpowiedzieć we właściwy sposób na wymagania gości, którym coraz częściej zależy na estetycznej stronie obiektów, w których decydują się spędzić urlop. Takie podejście dotyczy również wyboru ogrodzeń i również w tym przypadku możliwe jest połączenie funkcjonalności i zalet estetycznych. 

 

betafence_nylofor_3d_villaggio_sole
betafence-nylofor3d-bianco

 

Betafence oferuje szeroką gamę ogrodzeń, które są w stanie w dyskretny sposób zarówno odgraniczyć, jak i przekwalifikować różnego rodzaju tereny, również turystyczne, zachowując oczywiście pożądany poziom bezpieczeństwa. 

Zleceniodawcy, który zdecydował się zastosować Betafence zależało na tym, by ogrodzenie było białe, ponieważ stanowi to element wyróżniający w stosunku do konkurencji, a jednocześnie jest to kolor charakteryzujący wszystkie struktury obiektu. 

 

Zastosowano technologię Nylofor® 3D, ogrodzenie proste i dyskretne, szczególnie dobrze spisujące się w sytuacjach, gdzie wymagana jest zwiększona sztywność i wytrzymałość systemu, co zagwarantowane jest przez poziome żebrowanie o wymiarach 100 x 50 mm i pręty o średnicy 5 mm. Panele zakończone są w górnej części tępymi kolcami o długości 30 mm. Ten element konstrukcji w połączeniu ze sztywnością ogrodzenia decyduje o wysokim poziomie bezpieczeństwa całego systemu. 

Nylofor 3D to dobre rozwiązanie na szybkie odgrodzenie terenu, dzięki starannemu zaprojektowaniu komponentów, co pozwala na szybki montaż i zachowanie wysokiej jakości. 

System Betafence jest wytrzymały i długotrwały, również na terenach nadmorskich charakteryzujących się dużą wilgotnością i zasoleniem. Został wykonany z ocynkowanych stalowych prętów, a w późniejszym czasie poddawany jest zabiegom ochronnym w oparciu o zaawansowaną technologię, co gwarantuje odporność na działanie czynników atmosferycznych. 

Wybór tego rodzaju rozwiązania w celu zastąpienia starego ogrodzenia z jednej strony pozwolił zaspokoić potrzeby estetyki i integracji architektoniczno-krajobrazowej, a z drugiej zapewnił skuteczny system zabezpieczający przed dostępem do obiektu osób niepowołanych. 

 

Dane techniczne:

- Zamówienie: 170 mb 

- Rodzaj produktu: Nylofor 3D

- Wysokość: 153 cm

 

betafence-nylofor3d-villaggio-lido-sole
betafence-nylofor3d-dettaglio

Do góry