SYSTEMY BETAFENCE W DOROCZNEJ PUBLIKACJI RIBA
Innowacyjne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa od Betafence znalazły się w prestiżowym magazynie Royal Institute of British Architects.

13/09/2018

Publikacja RIBA

 

RIBA, bo tak w skrócie oznaczany jest instytut, już od blisko 200 lat zrzesza architektów z Wielkiej Brytanii. Jego siedziba mieści się w Londynie, ale członkowie rozsiani są po całym Zjednoczonym Królestwie. To niezwykle ceniona instytucja, a współpraca z nią jest nobilitacją dla każdego producenta elementów związanych z architekturą.

Prestiżowa reklama Betafence

RIBA corocznie wydaje czasopismo o nazwie „Commercial”. Wewnątrz swoje wyroby prezentują najbardziej uznani producenci rozwiązań architektonicznych, zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i komercyjnego. Periodyk dociera do ponad 3600 osób i instytucji, wliczając w to organizacje zawodowe i organy lokalne.

W tegorocznym wydaniu pojawia się także Betafence. Nasza reklama pokazuje unikatowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń obwodowych. Prezentujemy w niej nie tylko najwyższą jakość i gwarancję bezpieczeństwa, ale także wysoką klasę designu. Podkreślamy, że nasze systemy obejmuje 10 letnia gwarancja instalacyjna BEKassure (dostępne tylko w UK).

 

Publikacja w RIBA
Publikacja RIBA

 

Modele BIM z myślą o architektach

Z myślą o RIBA przygotowaliśmy także dwa modele BIM (modelowanie informacji o budowaniu), dzięki którym architekci zyskują dostęp do cyfrowego zapisu fizycznych i funkcjonalnych właściwości naszych ogrodzeń. Modele te to doskonałe źródło wiedzy i danych o produktach Betafence, znacznie ułatwiające projektowanie i późniejsze wdrażanie ogrodzenia na konkretnej posesji. Dzięki nim każdy architekt w szybki i prosty sposób może zwizualizować ułożenie paneli, siatek i bram ogrodzeniowych, zaplanować położenie słupów oraz dokładnie zmierzyć, jaki metraż potrzebny jest do wykonania projektu.

 

Materiały dla architektów na stronach Betafence

To nie pierwsza publikacja przygotowana przez Betafence specjalnie z myślą o architektach. Od dawna pracujemy nad tym, by specjaliści mieli dostęp do unikalnej wiedzy, którą mogą zdobyć w prosty i szybki sposób. Dlatego też na naszych stronach, w tym serwisie ogradzamy.pl, każdy architekt znajdzie pliki CAD z rozrysowanymi ogrodzeniami Betafence.

Zgromadzane pliki wspierają ich w projektowaniu nowoczesnych, bezpiecznych i atrakcyjnych wizualnie ogrodzeń. Szybszy i łatwiejszy sposób pracy pozwala zaoszczędzić czas i środki potrzebne do wykonania pracy. Jesteśmy przekonani, że publikacja w magazynie „Commercial” także przyczyni się do ułatwienia i przyśpieszenia pracy wszystkich architektów zrzeszonych w Royal Institute of British Architects.


Do góry