SECURIFOR WE WŁOSZECH
Chroni prywatną posiadłość

21/09/2014

betafence-system-ogrodzeniowy-securifor-2d

Wtapiające się w otoczenie ogrodzenie Securifor 2D skutecznie zabezpiecza wiejską posiadłość w Parmie. Sztywne 2,5-metrowe panele o wąskich oczkach znacznie utrudniają wspinaczkę, tworząc barierę przed nieproszonymi gośćmi 40 razy efektywniejszą niż pleciona siatka. Łączna długość ogrodzenia wynosi 230 m.

 

Bezpieczeństwo odnowionych domów

Dysponując odpowiednimi środkami wiele osób decyduje się na odnawianie starych posiadłości. Nierzadko urokliwe domy zamieniają się w architektoniczne perełki. Prowadząc prace remontowe nie zawsze jest możliwe pozostawienie starego ogrodzenia. W przeszłości pełniło ono głównie funkcję dekoracyjną. Obecnie przy projektowaniu ogrodzenia uwzględnia się funkcję zabezpieczającą, zważywszy, że posiadłości takie są budynkami wolnostojącymi.

 

Spokój domowników z Securiforem

Znajdująca się w centrum zalesionego parku biała rezydencja oddalona jest od innych zabudowań. W tym wypadku dobierając odpowiednie ogrodzenie kierowano się bezpieczeństwem domowników. Aby rezydencja nie straciła wiejskiego uroku zdecydowano nie używać ciężkich i masywnych paneli. Wybrano ogrodzenie Securifor, wytrzymałe i przejrzyste, sprawiające wrażenie lekkiego.

 

Ogrodzenie częścią otoczenia

Panele Securifor 2D mimo 2,5-metrowej wysokości nie przytłaczają swym wyglądem. Dzięki wąskim oczkom wspinanie po ogrodzeniu jest znacznie utrudnione. Transparentność i zieleń paneli współgra z roślinnym otoczeniem domu. Zastosowany w tym wypadku system Securifor nie tylko pasuje do wiejskiej zabudowy, ale jest też 40 razy skuteczniejszy w spowalnianiu intruzów niż zwykła siatka pleciona.

 

Parma zabezpieczona

Ogrodzenie wokół posiadłości w Parmie ma długość 230 m. Zostało zabezpieczone przed korozją warstwą ocynku oraz proszkiem poliestrowym w kolorze zielonym (RAL 6005).Przęsła paneli Securifor 2D zainstalowano na prostokątnych słupach za pomocą specjalnych stalowych złączek. Aby uchronić panele przed wyginaniem się na ich szczytach zamocowano metalowe poręcze.

betafence-system-ogrodzeniowy-securifor-2d
betafence-system-ogrodzeniowy-securifor-2d

Do góry