Ogrodzenia | Bramy | Gabiony Siatki | najwyższa jakość

Jesteśmy światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających. Realizujemy również projekty z wykorzystaniem przemysłowych siatek zgrzewanych i konstrukcji gabionowych.

OTACZAMY BEZPIECZEŃSTWEM

Ogrodzenia i bramy

Betafence to jakość i doświadczenie. Poznaj nasz asortyment ogrodzeń i bram. Wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swój profil

Systemy zintegrowane

Oferujemy zintegrowane systemy zabezpieczające oparte o nowoczesne technologie i profesjonalne zarządzenie projektowe. Wybierz rozwiązanie, które skutecznie ochroni Twoje zasoby, procesy oraz ludzi.

Siatki zgrzewane

Dbamy, by nasi klienci otrzymywali rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Wybierz siatkę zgrzewaną, która spełni Twoje oczekiwania.

Gabiony

Wspieramy kreatywność i nieszablonowe rozwiązania. Odkryj nasz świat gabionów, trapionów, materacy i ekranów dźwiękoszczelnych.

WYBIERZ BETAFENCE

Międzynarodowy zasięg

Jesteśmy rynkowym liderem w zakresie zintegrowanych systemów ochrony. Posiadamy oddziały na całym świecie. Do wszystkich naszych klientów dostarczamy nasze produkty i usługi z równą rzetelnością i odpowiedzialnością. 

Więcej

Jakość i doświadczenie

Naszą wiedzę i doświadczenie zbieramy już ponad 130 lat. Doradzamy i wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Najwyższą jakość naszych produktów i procesów gwarantuje certyfikat ISO. 

Więcej

Zaufanie

Zadowolenie naszych klientów jest ostateczną miarą wszystkich naszych wysiłków. Nasz wyszkolony personel służy poradą i pomocą. Nasze produkty dostarczają i instalują Certyfikowani Partnerzy i Autoryzowani Montażyści Betafence.

Więcej

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy częścią społeczności i staramy się być za nią odpowiedzialni. Używamy powłok niezawierających szkodliwych elementów i ograniczamy tworzenie zanieczyszczeń. Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych zobowiązań.

Więcej

Aktualności
O nas

 

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych. Naszym celem jest ochrona Waszych aktywów, niezależnie od tego, czy jesteście właścicielami nieruchomości przemysłowych, władzami, czy planujecie ogrodzić własny dom. Chcemy być Waszym zaufanym partnerem, dostarczającym optymalne produkty, rozwiązania i usługi. Wizję tę osiągamy koncentrując się na współpracy z klientami, wyjątkowej jakości i innowacyjności.

Rozumiemy, że potrzeba poczucia bezpieczeństwa stała się powszechna i jesteśmy zobowiązani do ochrony wszystkiego, co jest dla Was ważne.

Betafence to światowy lider ochrony obwodowej posesji od ponad 135 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach z 30 biurami sprzedaży, agencjami, hurtowniami, sprzedawcami detalicznymi i producentami ogrodzeń. Nasz najbliższy adres z łatwością odnajdziecie klikając tutaj.

 

Mamy szerokie doświadczenie i wiedzę w obszarach: bezpieczeństwo granic, elektrownie, infrastruktura i styl życia. Nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa mogą zaspokoić wszelkie potrzeby. Nasz wyspecjalizowany zespół zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji, zapewni wymagany poziom bezpieczeństwa i przeprowadzi analizę ryzyka. W naszej pracy rozróżniamy pięć funkcjonalności, którymi są: odgraniczanie, odstraszanie, opóźnianie, wykrywanie i kontrola dostępu.

 

Większość naszych produktów ma gwarancję do 10 lat, w zależności od typu produktu, instalacji i lokalizacji. Nasze bramy posiadają certyfikat CE, a my zapewniamy dedykowaną obsługę posprzedażową. Naszym celem jest wykorzystanie najlepszych dostępnych technologii w celu zagwarantowania zrównoważonego rozwoju: od kontroli emisji po zmniejszenie zużycia energii, wody i gazu. Zarządzamy odpadami i monitorujemy wszystkie procesy produkcyjne z troską, przejrzystością i niezawodnością. Certyfikaty uzyskane przez nasze fabryki, potwierdzają zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Wybierając rozwiązania Betafence dla ogrodzeń i bram, z pewnością wybierzesz produkty, które będą długo i skutecznie ochraniać Twoje aktywa.

 

open
Do góry