Betafence | Ogrodzenia | Bramy | Gabiony Siatki | najwyższa jakość

Jesteśmy rynkowym liderem z ponad 140 letnim doświadczeniem w zakresie zintegrowanych systemów ochrony. Posiadamy oddziały na całym świecie. Do wszystkich naszych klientów dostarczamy nasze produkty i usługi z równą rzetelnością i odpowiedzialnością.

OTACZAMY BEZPIECZEŃSTWEM

Stwórz własny projekt ogrodzenia w kilka minut
Zainspiruj się i stwórz ogrodzenie, dzięki panelom Zenturo
Szukasz tymczasowego ogrodzenia? Rozwiązaniem są panele Tempofor
Ogrodzenie o wysokiej wytrzymałości, sprawdź panele z rodziny Nylofor

WYBIERZ BETAFENCE

Międzynarodowy zasięg

Jesteśmy rynkowym liderem w zakresie zintegrowanych systemów ochrony. Posiadamy oddziały na całym świecie. Do wszystkich naszych klientów dostarczamy nasze produkty i usługi z równą rzetelnością i odpowiedzialnością. 

Więcej

Jakość i doświadczenie

Naszą wiedzę i doświadczenie zbieramy już ponad 140 lat. Doradzamy i wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Najwyższą jakość naszych produktów i procesów gwarantuje certyfikat ISO. 

Więcej

Zaufanie

Zadowolenie naszych klientów jest ostateczną miarą wszystkich naszych wysiłków. Nasz wyszkolony personel służy poradą i pomocą. Nasze produkty dostarczają i instalują Certyfikowani Partnerzy i Autoryzowani Montażyści Betafence.

Więcej

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy częścią społeczności i staramy się być za nią odpowiedzialni. Używamy powłok niezawierających szkodliwych elementów i ograniczamy tworzenie zanieczyszczeń. Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych zobowiązań.

Więcej

Aktualności
O nas

 

Betafence jest wiodącym producentem i dostawcą ogrodzeń panelowych i siatek ogrodzeniowych, zarówno dla posesji prywatnych jak i przemysłowych. Naszym celem jest ochrona Waszych aktywów, niezależnie od tego, czy jesteście właścicielami nieruchomości przemysłowych, władzami, czy planujecie ogrodzić własny dom. Chcemy być Waszym zaufanym partnerem, dostarczającym optymalne produkty, rozwiązania i usługi. Wizję tę osiągamy koncentrując się na współpracy z klientami, wyjątkowej jakości i innowacyjności.

Rozumiemy, że potrzeba poczucia bezpieczeństwa stała się powszechna i jesteśmy zobowiązani do ochrony wszystkiego, co jest dla Was ważne.

Betafence to światowy lider ochrony obwodowej posesji od ponad 140 lat. Nasze produkty są dostępne w ponad 100 krajach z 30 biurami sprzedaży, agencjami, hurtowniami, sprzedawcami detalicznymi i producentami ogrodzeń. Nasz najbliższy adres z łatwością odnajdziecie klikając tutaj.

 

Mamy szerokie doświadczenie i wiedzę w obszarach: bezpieczeństwo granic, elektrownie, infrastruktura i styl życia. Nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa mogą zaspokoić wszelkie potrzeby. Nasz wyspecjalizowany zespół zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla konkretnej sytuacji, zapewni wymagany poziom bezpieczeństwa i przeprowadzi analizę ryzyka. W naszej pracy rozróżniamy pięć funkcjonalności, którymi są: odgraniczanie, odstraszanie, opóźnianie, wykrywanie i kontrola dostępu.

 

Większość naszych produktów ma gwarancję do 10 lat, w zależności od typu produktu, instalacji i lokalizacji. Nasze bramy posiadają certyfikat CE, a my zapewniamy dedykowaną obsługę posprzedażową. Naszym celem jest wykorzystanie najlepszych dostępnych technologii w celu zagwarantowania zrównoważonego rozwoju: od kontroli emisji po zmniejszenie zużycia energii, wody i gazu. Zarządzamy odpadami i monitorujemy wszystkie procesy produkcyjne z troską, przejrzystością i niezawodnością. Certyfikaty uzyskane przez nasze fabryki, potwierdzają zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Wybierając rozwiązania Betafence dla ogrodzeń i bram, z pewnością wybierzesz produkty, które będą długo i skutecznie ochraniać Twoje aktywa.

 


Do góry