APLIKACJA - SYMULATOR OGRODZENIA
Zaprojektuj swoje ogrodzenie

 

Betafence zmienia dla Ciebie swoją słynną aplikację. Przeanalizowaliśmy Twoje doświadczenia i ulepszyliśmy nasz program tak, aby umożliwiał stworzenie i zaprojektowanie ogrodzenia w lepszy i prostszy sposób. Aplikacja ta to idealny konfigurator ogrodzenia, który umożliwi Ci opracowanie własnego projektu. Kilka kliknięć i możesz zwizualizować sobie Twój nowy dom lub ogród wraz z ogrodzeniem lub bramą. Możesz wykonać tyle projektów, ile zechcesz, a następnie zachować je i testować różne kolory i wzory.

 

1 - Połącz się z naszym narzędziem, klikając na górny animowany baner (w wersji na laptopy). Możesz pobrać ją także ze sklepu Google lub Apple. Poszukaj Betafence i wybierz „Utwórz projekt”. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, angielskim, holenderskim i francuskim. Wkrótce dostępne będą także wersje w języku niemieckim i włoskim.

2 - W tablecie lub laptopie (aplikacja nie działa na smartfonach) system zaproponuje Ci konfigurację ogrodzenia lub bramy w 5 krokach. Możesz zainstalować swoje ogrodzenie wirtualnie na podstawie lokalnego zdjęcia lub, jeżeli chcesz tylko przetestować aplikację, możesz wybrać zdjęcie z naszej biblioteki domów i ogrodów.

3 - Aplikacja poprowadzi Cię przez konfigurację ogrodzenia, krok po kroku. Na przykład w ogrodzie, jeżeli chcesz ogrodzić lewą i tylną stronę i potrzebujesz bramy, konieczne są trzy części - jedna z lewej strony, jedna z tyłu oraz jedna przy wejściu.

  • Najpierw wybierasz długość pierwszego odcinka.
  • Następnie wybierasz system ogrodzenia z naszej biblioteki.
  • Ogrodzenie szybko pojawi się na zdjęciu. Umieść je na ziemi i dostosuj odległość do swojego obrazu. Do zdjęcia należy także dostosować skalę wysokości.
  • Czy pierwszy odcinek jest gotowy? Powtórz te kroki dla wszystkich pozostałych potrzebnych części.
  • Nie zapomnij zachować ukończonego projektu.

4 - Masz teraz zdjęcie z narysowanym na nim ogrodzeniem i bramą. Czy chcesz sprawdzić inny model, np. CreaZen lub Zenturo? Po prostu utwórz nowy projekt. To takie proste.

5 - Podziel się swoim zdjęciem pocztą elektroniczną ze swoimi przyjaciółmi, monterem, dystrybutorem lub opublikuj je w mediach społecznościowych.

6 - Potrzebujesz oferty? Skontaktuj się z naszym najbliższym dystrybutorem lub z nami poprzez formularz kontaktowy.

 

Get your fence configurator on Google play

 

Get your fence configurator on app. store


Do góry