APLIKACJA - SYMULATOR OGRODZENIA
Zaprojektuj swoje ogrodzenie

Betafence zmienia dla Ciebie swoją słynną aplikację. Przeanalizowaliśmy Twoje doświadczenia i ulepszyliśmy nasz program tak, aby umożliwiał stworzenie i zaprojektowanie ogrodzenia w lepszy i prostszy sposób. Aplikacja ta to idealny konfigurator ogrodzenia, który umożliwi Ci opracowanie własnego projektu. Kilka kliknięć i możesz zwizualizować sobie Twój nowy dom lub ogród wraz z ogrodzeniem lub bramą. Możesz wykonać tyle projektów, ile zechcesz, a następnie zachować je i testować różne kolory i wzory.

 

Aplikacja do projektowania ogrodzenia

Obejrzyj nasz film i zobacz, jak łatwo jest zaimplementować ogrodzenie lub bramę na zdjęciu, aby uzyskać realistyczny obraz tego, jak będzie się prezentować Twoje przyszłe ogrodzenie.

 

 

Połącz się z naszym narzędziem, klikając na górny animowany baner (w wersji na laptopy). Możesz pobrać ją także ze sklepu Google lub Apple. Poszukaj Betafence i wybierz „Utwórz projekt”. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, angielskim, holenderskim i francuskim. Wkrótce dostępne będą także wersje w języku niemieckim i włoskim.

 

Z dowolnego tabletu lub laptopa (niedostępne dla smartfonów)

W tablecie lub laptopie (aplikacja nie działa na smartfonach) system zaproponuje Ci konfigurację ogrodzenia lub bramy w 5 krokach. Możesz zainstalować swoje ogrodzenie wirtualnie na podstawie lokalnego zdjęcia lub, jeżeli chcesz tylko przetestować aplikację, możesz wybrać zdjęcie z naszej biblioteki domów i ogrodów.

 

Konfiguracja ogrodzenia, krok po kroku

Aplikacja poprowadzi Cię przez konfigurację ogrodzenia, krok po kroku. Na przykład w ogrodzie, jeżeli chcesz ogrodzić lewą i tylną stronę i potrzebujesz bramy, konieczne są trzy części - jedna z lewej strony, jedna z tyłu oraz jedna przy wejściu.

  • Najpierw wybierasz długość pierwszego odcinka.
  • Następnie wybierasz system ogrodzenia z naszej biblioteki.
  • Ogrodzenie szybko pojawi się na zdjęciu. Umieść je na ziemi i dostosuj odległość do swojego obrazu. Do zdjęcia należy także dostosować skalę wysokości.
  • Czy pierwszy odcinek jest gotowy? Powtórz te kroki dla wszystkich pozostałych potrzebnych części.
  • Nie zapomnij zachować ukończonego projektu.

> Masz teraz zdjęcie z narysowanym na nim ogrodzeniem i bramą. Czy chcesz sprawdzić inny model, np. CreaZen lub Zenturo? Po prostu utwórz nowy projekt. To takie proste.

 

Get your fence configurator on Google play

 

Get your fence configurator on app. store

 

Czy wiesz, że możesz udostępnić swój projekt?

Podziel się swoim zdjęciem pocztą elektroniczną ze swoimi przyjaciółmi, monterem, dystrybutorem lub opublikuj je w mediach społecznościowych.

 

Potrzebujesz się z nami skontaktować?

Potrzebujesz oferty? Skontaktuj się z naszym najbliższym dystrybutorem lub z nami poprzez formularz kontaktowy.

 


Do góry