WIZUALIZACJE PRODUKTÓW 3D BETAFENCE
Czy już je wypróbowałeś?

Ogrodzenia w 3D

 

Wizualizacje produktów Betafence w 3D już dostępne

Na naszej stronie internetowej są już dostępne trójwymiarowe wizualizacje produktów dla szerokiej gamy paneli, słupów, bram przesuwnych i szybkobieżnych Betafence.

 

Co to oznacza dla Ciebie?

Nasze wizualizacje 3D pozwalają obracać produkty w zakresie 360°, co umożliwia oglądanie całego produktu pod dowolnym kątem, co pozwala manewrować obrazem, a także zobaczyć szczegóły produktu. Wyświetl boczny, tylny lub przedni profil produktu jednym kliknięciem.
Wybierając produkt, często trudno zwizualizować sobie efekt końcowy i niezależnie od tego, ile zdjęć projektu obejrzałeś, często pojawiają się problemy z uzyskaniem szczegółowego zrozumienia komponentów i profilu - dzięki naszym wizualizacjom 3D możesz to osiągnąć, przez co nie będziesz musiał obawiać się problemów związanych ze specyfikacją.

 

Wizualizacja 3D dla Betafence

 

 

Jak uzyskać dostęp do wizualizacji produktów 3D Betafence?

Dostęp do naszych wizualizacji produktów 3D jest szybki i łatwy - wystarczy wyszukać produkt na naszej stronie internetowej. Po wyświetleniu odpowiedniej strony przewiń w dół do sekcji Informacje techniczne i wybierz kartę Wizualizacje 3D. Obraz wyświetli się wraz z komunikatem „kliknij, aby załadować”, wystarczy kliknąć na komunikat, a obraz pojawi się w ciągu kilku sekund.

 

Jakie produkty są dostępne?

Wizualizacje 3D są dostępne dla szerokiej gamy paneli, słupów, bram skrzydłowych, przesuwnych i szybkobieżnych Betafence. Poniższa tabela zawiera przegląd dostępnych produktów. Wszystkie produkty mają hiperłącza – wystarczy kliknąć na żądany produkt, aby przejść bezpośrednio do strony produktu.

Czy mogę pobrać widok 3D do wykorzystania w mojej specyfikacji?

Prosta odpowiedź brzmi: tak, każdy widok można zapisać jako obraz - można to zrobić w 2 prostych krokach:

  • Krok 1: obróć obraz produktu do wymaganego widoku
  • Krok 2: kliknij prawym przyciskiem myszy obraz i wybierz opcję „zapisz jako obraz”

Obrazy zostaną zapisane automatycznie jako plik .jpeg - jeśli potrzebujesz innych formatów, można to zrobić w programie Paint lub innym programie projektowym. Nie ma ograniczeń co do liczby obrazów produktu, które można zapisać, wystarczy powtórzyć powyższe kroki dla każdego widoku, który chcesz uchwycić.

 

Rysunek 3D CreaZen

 

Wsparcie specyfikacji

Od wytyczania granic po design i bezpieczeństwo, ogrodzenie może pełnić wiele funkcji i czasem ciężko zorientować się w specyfikacjach technicznych i dostępnych seriach produktów. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc! Betafence jest największym na świecie producentem i dostawcą ogrodzeń. Dzięki ponad 140-letniemu doświadczeniu Betafence nieprzerwanie wyznacza standardy doskonałości w branży ogrodzeń.

Nasz wewnętrzny zespół ekspertów pomoże Ci w wyborze odpowiedniego systemu dla Twojego projektu, od rozwiązań mieszkalnych po przemysłowe. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Cię na każdym etapie.

 

 


Do góry