135 LAT JAKOŚCI

Siatka ogrodzeniowa Pantanet Family

Dlaczego najwyższa jakość powłoki jest tak ważna?

Wróć pamięcią do lat dzieciństwa, przypomnij sobie, jak wyglądało ogrodzenie Twojego przedszkola, szkoły lub okolicznych posesji prywatnych. Pamiętasz przeżartą rdzą siatkę? A może nawet zdarzyło Ci się skaleczyć odchodzącą od niej farbą? Ówczesny rynek zalewany był produktami wątpliwej jakości, które już w momencie opuszczania fabryki pozostawiały wiele do życzenia zarówno w kwestii estetycznej, jak i użytkowej. Ogrodzenia szybko korodowały, odkształcały się, skutkiem czego nie tylko błyskawicznie zaczynały szpecić, ale także stwarzać zagrożenie dla ich użytkowników.

 

135 lat jakości

Dziś, dzięki najnowocześniejszym technologiom powlekania Betafence możesz być pewien, że wybrany przez Ciebie produkt będzie przez całe lata wyglądał tak jak w momencie jego zakupu. W ciągu minionych 135 lat firma doprowadziła jakość swoich wyrobów do perfekcji.

Najwyższej jakości powłoki cynkowe i syntetyczne gwarantują doskonały efekt wizualny i wieloletnią odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV, a także cechują się doskonałą przyczepnością. Powłoki nakładane są z wykorzystaniem nowoczesnych i kosztownych technologii, niedostępnych dla mniejszych producentów ogrodzeniowych.

 

Zobacz także:

 

Kontynuuj swoją wizytę na naszej stronie internetowej

Międzynarodowy zasięg

Zrównoważony rozwój

Nasze wartości

Aktualności

Międzynarodowy-zasięg Zrównoważony-rozwój Zaufanie Aktualności

Do góry