AKADEMIA BETAFENCE
Program Szkoleń i Certyfikacji

Z dumą oferujemy zaawansowane systemy ogrodzeniowe dla prawie wszystkich wymagań oraz chcemy inspirować naszych partnerów i im pomagać w jak najlepszym wykorzystaniu kluczowych punktów sprzedaży naszych produktów. Dlatego stworzyliśmy Akademię Betafence.

 

Program Akademia Betafence

 

Akademia Betafence to kompleksowy program szkoleniowy i certyfikacji, który został specjalnie opracowany, aby zapewnić naszym partnerom narzędzia niezbędne do skutecznego zwiększania sprzedaży. Obejmujące szeroką gamę systemów i zastosowań ogrodzeń Betafence, moduły zapewnią wiedzę i zrozumienie produktu, aby pomóc klientom w doborze odpowiedniego ogrodzenia do ich potrzeb.

 

Dla kogo jest przeznaczony?

Nasza Akademia jest przeznaczona dla wszystkich partnerów Betafence i ich zespołów, którzy sprzedają produkty Betafence: właścicieli, przedstawicieli handlowych i pracowników sprzedaży hurtowni, detalistów, agentów i instalatorów.

 

Jakie są korzyści?

Nasza Akademia pomaga z sukcesem sprzedawać produkty Betafence. Szkolenie optymalnie przygotuje Ciebie i Twój zespół do:

  • Poznawania właściwych rozwiązań dla potrzeb swoich klientów
  • Zrozumienia i przekazywania kluczowych punktów sprzedaży
  • Zwiększania wartości dzięki lepszej wiedzy na temat produktów
  • Wzmacniania swoich relacji z Betafence
  • Zwiększania swojej sprzedaży

 

 

Czego się nauczę?

Akademia Betafence to wyselekcjonowany zbiór doświadczeń edukacyjnych obejmujących produkty, systemy i aplikacje związane z bezpieczeństwem.

Kursy dotyczą podstaw grodzenia i ogrodzeń zapewniających prywatność w domach, a także obejmują systemy ochrony obwodowej o wysokim poziomie bezpieczeństwa dla infrastruktury krytycznej. Z każdym nowym modułem podniesiesz swoją wiedzę o produkcie i zdobędziesz kluczowe informacje na temat zastosowań w zakresie bezpieczeństwa. Akademia Betafence umożliwi Ci przedstawianie świadomych rekomendacji dotyczących produktów i systemów oraz prowadzenie Twoich klientów przez proces zakupów bez obaw. Już dziś rozpocznij swoją podróż, aby zostać ekspertem Betafence!

Pobierz ulotkę Akademii Betafence


Do góry