ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Jesteśmy częścią społeczności i staramy się być za nią odpowiedzialni. Używamy powłok niezawierających szkodliwych elementów i ograniczamy tworzenie zanieczyszczeń. Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych zobowiązań.

Ważnym aspektem naszego motta "Otaczamy bezpieczeństwem" jest dbałość o środowisko, w którym działamy. Podejmujemy więc szereg działań w 4 głównych obszarach, które mają zapewnić zrównoważony rozwój naszej firmie i otoczeniu:

Wyroby

Tworzymy produkty o wysokiej jakości, wieloletnim użytkowaniu bez konieczności konserwacji oraz niezawierające szkodliwych dla środowiska elementów (kadmiu i ołowiu). Tworzywa PVC i PES stosowane przez firmę Betafence jako powłoki ochronne ogrodzeń i elementów systemów ogrodzeniowych w normalnych warunkach użytkowania nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka.

 

Produkcja

Dokładamy starań, by zmniejszać zużycie energii i wody, obniżać emisję dwutlenku węgla i efektywnie wykorzystywać surowce naturalne. Wykorzystujemy najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie procesy produkcji systemów ogrodzeniowych z zastosowaniem szczelnej antykorozyjnej powłoki, wykonanej z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu nasze produkty można eksploatować latami.

Środowisko

Monitorujemy wszystkie kluczowe procesy w firmie i dbamy o to, by były one jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Większość naszych fabryk posiada własne oczyszczalnie ścieków. Systematyczne modernizujemy parki maszynowe pozwalające na ciągłe udoskonalanie procesów technologicznych i produkcyjnych tak, by nie stanowiły zagrożenia dla środowiska naturalnego. Na każdym ich etapie wykonywane są testy odporności na korozję, by mieć pewność, że zawsze przestrzegane są wszystkie normy środowiskowe.

 

Ludzie

O zrównoważony rozwój w naszych zakładach dbają specjaliści ds. ochrony środowiska, którzy regularnie szkolą w tym zakresie wszyskich pracowników firmy.

Betafence-jelenie
Betafence-wieś

 

POBIERZ NASZĄ BROSZURĘ O ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU

 

Kilka naszych zakładów uzyskało certyfikaty oraz uznanie za stały i ustrukturyzowany wysiłek, aby zminimalizować wpływ na środowisko. Sprawdź lokalne strony internetowe Betafence w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Kontynuuj swoją wizytę na naszej stronie internetowej

Międzynarodowy zasięg

Jakość i Doświadczenie

Nasze wartości

Aktualności

Międzynarodowy-zasięg circle-quality-300x200.png Zaufanie Aktualności

Do góry