BETAFENCE RPA OFICJALNYM PARTNEREM WP RUGBY
Systemy ogrodzeniowe Betafence wchodzą do gry

13/11/2017

Betafence-western-province-rugby

 

Oddział Betafence RPA został oficjalnym partnerem Western Province Rugby, gospodarza Newlands Rugby Ground w Kapsztadzie - najstarszego boiska rugby na świecie, które może poszczycić się 126-letnią historią.

Właśnie na tym kultowym obiekcie Betafence zainstalowała 160 metrów składanego ogrodzenia (po 80 m w każdym rogu), zaprojektowanego zgodnie ze specyfikacjami klubu. Tam też w październiku odbył się najważniejszy mecz sezonu oglądany przez miliony widzów - narodowa kadra RPA vs Nowa Zelandia.

Dzięki nawiązaniu współpracy z WP Rugby Betafence została wpisana na listę oficjalnych partnerów klubu. Na czas eksploatacji dostarczonego przez Betafence systemu we wszystkich czterech rogach boiska eksponowane jest logo Betafence, które pojawia się dodatkowo na ekranach reklamowych LED. Dysponujemy również biletami dla naszych Klientów na mecze rozgrywane przez WP Rugby na własnym boisku. Wartość takiego sponsoringu można oszacować na ponad 500 tysięcy euro, więc uzyskanie go za cenę ogrodzenia było dla Betafence wyjątkowo korzystne nie tylko w kontekście strategicznym.

 

Cały projekt został zrealizowany w błyskawicznym tempie 2 tygodni – od przyjęcia oferty, poprzez projekt i instalację, po oddanie ogrodzenia do użytku.

 

Betafence-western-province-rugby
Betafence-western-province-rugby

Do góry