BETAFENCE UK Z SZYBSZYMI DOSTAWAMI BRAM
Brama skrzydłowa Robusta i Faldivia prędzej u Twoich drzwi

15/05/2018

Brama-skrzydlowa-robusta-6005

 

Od teraz Sheffield, nasz producent, będzie mógł zaoferować natychmiastową dostawę bramy skrzydłowej Robusta, która wcześniej miała dość długi czas realizacji. "Będą one teraz magazynowane u nas w Sheffield" - powiedział Joe Cowling, kierownik sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Irlandii w Betafence UK. 

 

"Daje nam to natychmiastowy czas realizacji, co czyni nas znacznie bardziej konkurencyjnymi. Zwracając się do naszych klientów, zawsze otrzymywaliśmy bardzo dobre opinie na temat jakości i designu naszych standardowych bram, jednak czas realizacji usługi i cena były naszym ograniczeniem. Wraz z nowym asortymentem mamy nadzieję, że wszystkie te przeszkody zostaną usunięte.”

 

Od końca kwietnia Betafence UK powinno dysponować bramami jedno- i dwuskrzydłowymi. Będą one dostępne w wysokościach od 1,2 do 2,4 m z różnymi opcjami szerokości (od pojedynczych bram o szerokości 1,2 m, do podwójnych bram o szerokości 3,4 i 6m. Bramy wypełnione są panelami Nylofor 2D Super i mogą być uniwersalnie zawieszone (otwarcie z lewej bądź prawej strony, a także do wewnątrz lub na zewnątrz), z opcją zamka zatrzaskowego lub zamków Locinox.

 

Brama-skrzydlowa-robusta-6005
Brama-skrzydlowa-robusta-6005-1

 

"Wierzymy, że wysoka jakość tych bramek, które posiadają oznakowanie CE, oraz wielość rozwiązań, które dają naszym klientom, skutkują idealnym standardem bram skrzydłowych, które pasują do naszych dobrze znanych systemów ogrodzeniowych" – powiedział Cowling.

„Zmniejszając czas realizacji, a także poprawiając konkurencyjność naszych cen, uważamy, że teraz będziemy w stanie zaoferować jeden z najlepszych balansów jakości do ceny dla bram na rynku. Oczywiście, nadal będziemy oferować naszym klientom bramy o wymiarach niestandardowych, które będą kontynuowane w naszym obecnym łańcuchu dostaw. "

 

Oprócz tego Betafence UK będzie teraz oferowało składaną bramę typu speedgate. Brama Faldivia® jest wynikiem współpracy ze szwedzkim specjalistycznym producentem i była wprowadzana na rynek europejski w ramach wielomiesięcznych operacji grupowych.

 

"Firma, z którą współpracujemy, ma wieloletnie doświadczenie w bramach typu speedgate i szukała możliwości poszerzenia rynku. Z racji tego, że nie opracowaliśmy tego konkretnego produktu w ramach naszej grupy, to było idealne dopasowanie." - powiedział Cowling. 

 

"Popyt na speedgates wzrósł w ciągu ostatnich pięciu lat, dlatego też bardzo cieszymy się, że możemy je włączyć do naszego asortymentu dzięki tej nowej współpracy. "

 

Faldivia® to bezszynowa brama składana dostępna w wysokościach do 2,4 m, z dostępnymi szerokościami od 4 do 12 m oraz programowalną prędkością otwierania i zamykania wynoszącą około 1 m / s. Posiada certyfikat CE i TUV.

"Te wszystkie działania i współprace są częścią ciągłego poszerzania i ulepszania naszej gamy produktów. Dzięki bliskiemu kontaktowi z naszymi klientami i wsłuchiwaniu się w ich opinie, szybko identyfikujemy potencjalne luki w naszej ofercie i upewniamy się, że posiadamy w niej produkt spełniający ich potrzeby".

 

 


Do góry