Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

Ogrodzenia | Bramy | Gabiony Siatki | najwyższa jakość

Jesteśmy światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających. Realizujemy również projekty z wykorzystaniem przemysłowych siatek zgrzewanych i konstrukcji gabionowych.

OTACZAMY BEZPIECZEŃSTWEM

Ogrodzenia i bramy

Betafence to jakość i doświadczenie. Poznaj nasz asortyment ogrodzeń i bram. Wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swój profil

Systemy zintegrowane

Oferujemy zintegrowane systemy zabezpieczające oparte o nowoczesne technologie i profesjonalne zarządzenie projektowe. Wybierz rozwiązanie, które skutecznie ochroni Twoje zasoby, procesy oraz ludzi.

Siatki zgrzewane

Dbamy, by nasi klienci otrzymywali rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Wybierz siatkę zgrzewaną, która spełni Twoje oczekiwania.

Gabiony

Wspieramy kreatywność i nieszablonowe rozwiązania. Odkryj nasz świat gabionów, trapionów, materacy i ekranów dźwiękoszczelnych.

WYBIERZ BETAFENCE

Betafence global

Międzynarodowy zasięg

Jesteśmy rynkowym liderem w zakresie zintegrowanych systemów ochrony. Posiadamy oddziały na całym świecie. Do wszystkich naszych klientów dostarczamy nasze produkty i usługi z równą rzetelnością i odpowiedzialnością. 

Więcej

Betafence quality

Jakość i doświadczenie

Naszą wiedzę i doświadczenie zbieramy już ponad 130 lat. Doradzamy i wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Najwyższą jakość naszych produktów i procesów gwarantuje certyfikat ISO. 

Więcej

Betafence secvurity

Zaufanie

Zadowolenie naszych klientów jest ostateczną miarą wszystkich naszych wysiłków. Nasz wyszkolony personel służy poradą i pomocą. Nasze produkty dostarczają i instalują Certyfikowani Partnerzy i Autoryzowani Montażyści Betafence.

Więcej

Betafence environment

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy częścią społeczności i staramy się być za nią odpowiedzialni. Używamy powłok niezawierających szkodliwych elementów i ograniczamy tworzenie zanieczyszczeń. Dbanie o środowisko naturalne jest jednym z naszych zobowiązań.

Więcej

Aktualności
open
Do góry