INFRASTRUKTURA KRYTYCZNA

Infrastruktura krytyczna Betafence

 

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego

 

 

Ogrodzenia w służbie infrastruktury

 

Mamy doświadczenie w chronieniu ważnych obiektów. Profesjonalnie zadbamy także o Twoją inwestycję. 

Perfekcjonizm i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiły, że Betafence od lat uchodzi za światowego lidera jeśli chodzi o systemy ochrony, a także usług i integracji związanych z tym zakresem.

 

Oceniamy potrzeby

Dokładnie zapoznajemy się z zadaniem i celami projektu, by zagwarantować najlepsze rozwiązanie.

 

Tworzymy rozwiązania

Odpowiadamy na zastaną potrzebę i prezentujemy najlepsze możliwe opcje, dostosowane do potrzeb realizacji.

 

Gwarantujemy skuteczność

Zapewniamy wieloletnie, bezawaryjne działanie naszych systemów oraz bezpieczeństwo chronionych obiektów.

 

 

Obszary zastosowań:

 

 

Certyfikaty

 

Jakość produktów Betafence od lat potwierdzana jest przez zadowolonych użytkowników i branżowe nagrody, jak również certyfikaty. Ich zdobycie oznacza, że systemy Betafence spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i wytrzymałości.

 

Część z certyfikatów przyznawanych jest na stałe, inne trzeba cyklicznie odnawiać. Jedne obowiązują na konkretnym obszarze, inne są dokumentami uniwersalnymi. Niezależnie jednak, od formy ich otrzymania, wszystkie są dla nas równie ważne, ponieważ stanowią jedną z gwarancji dla przyszłych użytkowników naszych systemów.

 

Betafence może pochwalić się całą serią Deklaracji Zgodności z normami UE, osobnym dla każdej gałęzi produkcji: od siatek, przez bramy, skończywszy na panelach. Dokumenty te potwierdzają, że nasze produkty spełniają rygorystyczne normy Unii Europejskiej i mogą być wprowadzone do sprzedaży, a co za tym idzie, instalowane przy obiektach na terenie UE.

 

Wśród innych certyfikatów chwalimy się m.in. znakiem zgodności z normami europejskimi CE, certyfikatem ICO 9001:2008 oraz certyfikatem zrównoważonego rozwoju. Dokumentuje on, że Betafence dba o komfort pracy swoich pracowników, troszczy się o środowisko oraz wie, jak pracować w większym systemie firm.

 

Zobacz nasze certyfikaty

 

 

 

 


Do góry