AKTUALIZACJA OŚWIADCZENIA DOT. COVID-19
Otwarcie na współpracę

27/04/2020

Praesidiad communication

 

Szanowni Klienci,

 

Po pierwsze, mam nadzieję, że Wy i Wasze rodziny jesteście bezpieczni i czujecie się dobrze.

 

W Praesidiad jesteśmy skoncentrowani na dobrym samopoczuciu naszych pracowników, jak również na wspieraniu naszych klientów w tym wymagającym okresie.

 

Nasza reakcja opiera się na zdolności dostosowania się do Waszych potrzeb, jednocześnie wymagając od naszych pracowników przestrzegania obowiązku dystansowania społecznego, a także zaleceń i inicjatyw władz lokalnych.

 

Mogę potwierdzić, że jesteśmy w stanie produkować i wysyłać produkty w Europie i regionie EMEA w tym czasie, a także nadal jesteśmy w stanie dokonywać dostaw z naszych zakładów i magazynów w tym regionie.

 

Ponieważ rozpoczynamy dostrzegać zmiany w informacjach dla biznesu od władz lokalnych, nadal będziemy tutaj, by wykonywać dostawy na Waszą rzecz, gdy otworzycie się w nadchodzących tygodniach.

 

Chciałbym podziękować wszystkim naszym klientom za zrozumienie i wsparcie, a także zespołowi Praesidiad za profesjonalizm w tym czasie ekstremalnych wyzwań.

 

Nasze Partnerstwo nigdy nie było ważniejsze niż obecnie. Ponieważ rozpoczynamy drogę do powrotu do normalności po bezprecedensowych zdarzeniach, nadal jesteśmy tu, by wspierać Wasz biznes, teraz i w przyszłości.

 

Z poważaniem

 

Alex Lever

VP GM EMENA


Do góry