BETAFENCE NA TARGACH
Pracy Politechniki Śląskiej

14/11/2018

Targi-pracy-2018

Firma Betafence  pojawiła się na Jesiennych Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbyły się w Hali Nowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach pod koniec października.

 

Politechnika Śląska, z siedzibą w Gliwicach, od lat stawia na współpracę z biznesem. Partnerstwo to pozwala na rozwój projektów badawczych, a także wpływa na szybszy rozwój karier zawodowych studentów i absolwentów uczelni. Jednym z elementów wspomnianej współpracy, są Jesienne Targi Pracy i Przedsiębiorczości, które w tym roku, konkretnie 25 października, odbyły się na terenie Hali Nowej Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Wydarzenie kierowane do studentów i doktorantów PŚ zaoferowało jego uczestnikom szereg warsztatów oraz spotkań z zakresu doradztwa zawodowego. Dodatkowo po raz drugi miało miejsce spotkanie networkingowe spod znaku Palo Alto Academy Networks.

Najważniejszym elementem Targów była jednak strefa pracodawców, na której wystawiło się kilkadziesiąt firm z różnych branż, w tym budowlanej, logistyki czy medycznej. Każdy chciał pokazać się przyszłym absolwentom Politechniki Śląskiej jako doskonały pracodawca, oferujący możliwość rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym środowisku.

 

Betafence otwarte na młodych

Wśród wystawców pojawiła się także firma Betafence, która zaprezentowała swoje największe walory, w tym wieloletnie doświadczenie oraz dominującą pozycję na świecie jeśli chodzi o rynek ogrodzeń. Studenci Politechniki mogli poznać strukturę polskiego oddziału, porozmawiać o atmosferze w pracy, a także dowiedzieć się, jakie innowacyjne projekty będą wprowadzane w życie w najbliższym czasie.

Pani Aleksandra Parusel, reprezentująca Betafence na Targach, podkreśla: „Nasz udział uważamy za bardzo udany i liczymy, że przełoży się on na pozyskanie wartościowych pracowników oraz stażystów do naszej firmy” - i dodają: „Targi Pracy to możliwość budowania wizerunku dobrego pracodawcy poprzez bezpośrednie dotarcie do dużej grupy osób, co jest dla nas bardzo ważne.”

Betafence-na-targach-pracy-2018
Betafence-na-targach-pracy-2018

Do góry