BRAMA SZYBKOBIEŻNA FALDIVIA
Teraz jeszcze bezpieczniejsza i wydajniejsza

19/10/2020

 

W ostatnich latach gwałtownie wzrósł popyt na szybkobieżne bramy składane, takie jak Faldivia Speed Folding Gate. Są one bowiem dobrą alternatywą dla połączenia bramy przesuwnej ze szlabanem i oferują szereg niepowtarzalnych zalet.

 

Wprowadzenie do oferty modelu Faldivia produkowanego w zakładzie Betafence w Polsce poprzedziły intensywne rozmowy z certyfikowanymi specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa.

„Po uzyskaniu porad od ekspertów zmodyfikowaliśmy konstrukcję, szczególnie w odniesieniu do strefy bezpieczeństwa i listwy zabezpieczającej” – mówi kierownik produktu Kris Van Waes, podsumowując wyniki. – „Dzięki temu brama szybkobieżna Faldivia stała się prawdziwym punktem odniesienia na rynku i właściwie w każdym aspekcie: jakości, wydajności działania, a przede wszystkim bezpieczeństwa”.

 

Sprawiamy, że kupowanie ogrodzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego

 

Nowa brama szybkobieżna Faldivia posiada świadectwo CE wydane przez TÜV, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Unii Europejskiej.

Szybkobieżne bramy składane Faldivia są dostępne w wersji pojedynczej (1 skrzydło, 2 sekcje) i podwójnej (2 skrzydła, 4 sekcje). Taka konstrukcja pozwala na uzyskanie wjazdu o szerokości  do 12 metrów i wysokości 2,4 metrów, a nawet 4 metrów w przypadku bram o maksymalnym świetle 8 metrów.

„Dzięki tak szerokiemu asortymentowi produktów bramy Faldivia można wykorzystać zasadniczo w każdej sytuacji” – dodaje Kris Van Waes. – „Szczególnie w połączeniu z szeroką gamą wypełnień zależnych od wymaganego poziomu bezpieczeństwa”.

 

Szybkobieżną bramę Faldivia zaprojektowano z myślą o prostym montażu, dlatego można ją zainstalować i uruchomić w ciągu 3 godzin. Dzięki mocnemu napędowi DAAB MK2 o mocy 0,37 KW zainstalowanemu  w górnej  części słupa możliwe jest osiągnięcie prędkości otwierania do 1 metra na sekundę, czyli trzykrotnie szybciej niż najszybsza brama przesuwna. Oprócz magnetycznego systemu zamykania brama została wyposażona także w inteligentną technologię, która zapewnia wiele możliwości programowania. Faldivię można również wyposażyć w dodatkowe elementy systemu kontroli dostępu.

Standardowo brama Faldivia posiada 6 listew bezpieczeństwa, dwie pary fotokomórek oraz  lampę ostrzegawczą.

„W bramie Faldivia wykorzystano najnowocześniejszą technologię. Jest ona produkowana według najwyższych standardów jakości” – potwierdza Kris Van Waes. – „Szybkobieżna brama składana to po prostu nowy standard bezpieczeństwa i kontroli dostępu”.

 


Do góry