„OCHRONA INFRASTRUKTURY KRYTYCZNEJ: HACKING I PRZECIWDZIAŁANIE”
Betafence w centrum konferencji organizowanej przez CIAS

11/02/2019

16 października w Rzymie odbyło się seminarium techniczne zorganizowane przez CIAS, we współpracy z przedsiębiorstwami działającymi w sektorze bezpieczeństwa, które poświęcono ochronie infrastruktury krytycznej przed ewentualnymi atakami na sieci informatyczne.

Spotkanie było przeznaczone dla projektantów, operatorów, techników i informatyków zainteresowanych poszerzeniem kompetencji w zakresie bezpieczeństwa w różnych obszarach. Podczas seminarium, gdzie przewidziano nawet symulację ataku hackerskiego, dyskutowano na tematy związane z bezpieczeństwem sieci LAN i sieci Wifi oraz dostępem do Internetu; pojawiła się również kwestia specjalnych rozwiązań IP dla Infrastruktur Krytycznych zgodnie z dyrektywą 114/2008WE i normą EN50151 i CEI 73-3.

Temat bezpieczeństwa sieci informatycznej jest dzisiaj niezmiernie ważny dla każdego obszaru, w którym ma miejsce ochrona danych. To oznacza, że polepszenie i optymalne usprawnienie ochrony miejsc wrażliwych, zapobiegając niepożądanym dostępom, stało się dzisiaj priorytetem.
 

Andrea Sisti (Segment Sales Manager) i Claudio Santoni (Pracownik Działu Techniczno-Handlowego) reprezentowali Betafence podczas konferencji, prezentując rozwiązania oferowane przez przedsiębiorstwo: ogrodzenia gwarantujące bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej.

Betafence jest wysoce wykwalifikowanym podmiotem, który działa w sektorze bezpieczeństwa, dostarczając różnorodnych rozwiązań, zgodnie z żądanym poziomem bezpieczeństwa. Oferuje panele ogrodzeniowe, bariery, bramy, które – w razie potrzeby – mogą być zintegrowane z systemami wykrywania i kontroli dostępu. 

Za udział w seminarium przewidziano punkty szkoleniowe dla wszystkich 150 uczestników.

betafence-cias-platea-580x275.jpg
betafence-cias-santoni-580x275.jpg

Do góry