RADA BENA: ZOBACZ NASZ NOWY FILM
Wszystko, co musisz wiedzieć o zastosowaniach ogrodzenia Zenturo

10/10/2020

Betafence Zenturo Video

 

 

Czy wiesz, że dzięki zgrzewanym panelom ogrodzeniowym Zenturo®, możliwości są nieograniczone?

Obejrzyj film z poradami naszej maskotki, Bena. W czasie krótszym niż 4 minuty poznasz i odkryjesz wszystkie zalety korzystania z naszego panelu Zenturo.

Panele Zenturo są dostępne w dwóch rozmiarach oczek do wielu zastosowań, takich jak majsterkowanie, murek gabionowy, krata dla roślin pnących, spersonalizowane ogrodzenie, ogrodzenie dla kota i wiele innych - możliwości są naprawdę nieograniczone.

 

Sprawiamy, że kupowanie ogrodzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem.

Poznaj ofertę naszego sklepu internetowego

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kliknij więc w film, zobacz Zenturo zainstalowane na zboczu w Brittany i panele z listwami osłaniających, aby zapewnić ogrodowi więcej prywatności i uniemożliwić wścibskim sąsiadom zaglądanie do środka!

Odkryjesz również inne pomysły na zastosowanie paneli, w tym sposób, w jaki nasz Klient stworzył osłonę ogrodową z wbudowanymi donicami (świetny sposób na stworzenie intymności na balkonie lub tarasie) lub wspomaganie wzrostu Twoich pomidorków koktajlowych - idealny poczęstunek, gdy Twoi przyjaciele zgłodnieją. 

 

Co myślisz o naszym Ogrodzeniu dla kotów?

Wielkie podziękowania dla Laury, która znalazła bezkonkurencyjny system ogrodzeniowy z klasycznym panelem Zenturo. Latem świeże powietrze jest koniecznością, ale otwarcie drzwi i okien może czasami oznaczać niechcianą ucieczkę zwierzęcia, takiego jak kot lub pies - rozwiązanie: panel Zenturo z pikselami. Jest łatwy w montażu we framudze drzwiowej, dodając domowi atrakcyjnego elementu, który pokochają zarówno goście, jak i zwierzęta.

 

 

 

A co z naszymi murkami gabionowymi Zenturo?

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pięknej, atrakcyjnej ścianie? Jeśli tak, pokochasz nasz murek gabionowy Zenturo - mocną, atrakcyjną i łatwą w montażu konstrukcję. Murki gabionowe Zenturo pasują do wszystkich architektur, od starych po nowoczesne, do krótkich lub długich ogrodzeń. Wyobraź sobie ścianę z przezroczystego kamienia zmieszanego z kamieniami lawowymi i niebieskim światłem. Nasz Klient niedawno stworzył to z oszałamiającym efektem - czy Ty również stworzyłeś oszałamiający murek gabionowy? Prześlij nam swoje zdjęcia, a my sprawdzimy, co jest aktualnie w szafce z gadżetami Betafence, aby Ci podziękować.

 

Krata Zenturo dla roślin pnących

Czy kiedykolwiek czułeś, że Twoja roślina nigdy nie urośnie, ponieważ twoje podparcie nie było wystarczająco silne, aby ją utrzymać. Panele Zenturo też mogą w tym pomóc! Drewniana konstrukcja pęknie za kilka lat i będziesz musiał ściąć swoją wspaniałą roślinę.

 

Z kratownicą Zenturo mamy rozwiązanie. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania o nazwie Panofix, możesz przymocować panel do ściany, zapewniając odstęp między ścianą a kratą. Pozwala to roślinie naturalnie wspinać się po obu stronach panelu, oplatając drut. Możesz także wpinać piksele, aby uzyskać atrakcyjny wygląd, czekając, aż roślina całkowicie pokryje kratę.

 


Do góry