TARGI OGRÓD GRUPY PSB
z udziałem Betafence

05/12/2018

Targi-PSB-Rawa-Mazowiecka

Pierwsza edycja jesiennych Targów Ogród pomogła nawiązać nowe kontakty handlowe oraz odpowiednio przygotować się na wyzwania kolejnego sezonu w sklepach grupy PSB.

 

28 listopada 2018 r. po raz pierwszy odbyły się Targi Ogród Grupy PSB, a gościł je hotel Ossa w Rawie Mazowieckiej. Choć to debiutancka odsłona tej formuły, to jednak sami partnerzy grupy PSB spotykają się od dawna. Wystarczy przywołać główne Targi PSB, które w tym roku odbyły się w dniach 6-7 marca i powiązane były z 20-leciem istnienia Grupy. Sieć PSB podkreśla w czasie tych wydarzeń swoje polskie pochodzenie oraz kładzie nacisk na nawiązanie współpracy pomiędzy swoimi partnerami handlowymi.

 

Nowe Targi, znana formuła

Targi Ogród, skoncentrowane na rozwiązaniach i materiałach wykorzystywanych do zabudowy i pielęgnacji ogrodów. Spotkanie miało charakter zamknięty. Uczestniczyli w nich wyłącznie dostawcy kontraktowi i partnerzy PSB – w sumie 50 dostawców, z którymi negocjacje prowadzili reprezentanci sklepów PSB Mrówka w liczbie 560 osób.

W wyniku rozmów, które odbywały się w formacie rundowym według ułożonego wcześniej harmonogramu, przedstawiciele Mrówki zawarli w sumie 2500 zamówień na kwotę przekraczającą 40 mln zł. Nie był to wynik tak wysoki, jak na wiosennych Targach, ale wziąwszy pod uwagę sprecyzowaną tematykę, ograniczenie liczby wystawców i terenu spotkania, a także premierową odsłonę Targów Ogród, liczby te należy uznać za nad wyraz satysfakcjonujące wszystkie strony obecne w Rawie Mazowieckiej.

 

Targi-PSB-Rawa-Mazowiecka-11.2018
Targi-PSB-Rawa-Mazowiecka-11.2018
Targi-PSB-Rawa-Mazowiecka-11.2018

 

Betafence na Targach Ogród

Swoje stoisko na Targach Ogród Grupy PSB miała również firma Betafence. Reprezentowała nas grupa doświadczonych przedstawicieli, którzy fachowo, ale i z pasją opowiadają o ofercie Betafence dla sektora ogrodowego.

Na naszym stoisku opowiadaliśmy o szerokiej gamie ogrodzeń, którą przygotowaliśmy dla każdego rodzaju posesji oraz terenów miejskich. Zaprezentowaliśmy zarówno ogrodzenia panelowe, z siatki plecionej czy zgrzewanej, a także pokazaliśmy możliwości gabionów, które z powodzeniem mogą stanowić element każdego systemu.

Dodatkowo pokazaliśmy, jak można wykorzystać nasze produkty w ogrodzie. Murki gabionowe i gabiony potrafią nie tylko upiększyć teren, ale także są niezwykle praktyczne, zarówno w ogródkach przydomowych, na osiedlach mieszkaniowych jak i w parkach miejskich.

Wizytę na Targach w Rawie Mazowieckiej uznajemy za bardzo udaną. Przeprowadziliśmy szereg satysfakcjonujących rozmów oraz nawiązaliśmy kontrakty handlowe, dzięki którym nasze produkty będą na dłużej gościły w sklepach sieci PSB Mrówka. Zapraszamy więc w przyszłym roku na zakupy!


Do góry