TEMPOFOR
SZEROKI WACHLARZ TYMCZASOWYCH SYSTEMÓW PŁOTÓW

30/11/2022

Mobilne płoty Betafence oferują skuteczną ochronę tymczasową. Służą do kontrolowania przepływu ludzi, pojazdów i towarów.

Szeroki wachlarz opcji to możliwość wielorakich zastosowań np. podczas wydarzeń sportowych, festiwali muzycznych czy na placach budowy.

  • Asortyment Tempofor ® F: solidne panele mobilne są odpowiednie szczególnie do odgradzania placów budowy, obiektów przemysłowych i wydarzeń.

  • Asortyment Tempofor ® B: ocynkowane ramy stalowe z wypełnieniami w postaci profilowanych i powlekanych płyt stalowych. Idealne na obszary wymagające ochrony przed widokiem publicznym.

  • Asortyment Tempofor ® C: bariery zaprojektowane konkretnie z myślą o kontrolowaniu przepływu osób na dużych wydarzeniach lub przepływu ruchu pieszego przy miejscach, w których przeprowadza się roboty drogowe.

  • Tempofor ® New Jersey: ciężka bariera wykorzystywana do kontrolowania ruchu tymczasowo lub trwale w otoczeniach, gdzie obowiązują wysokie wymogi bezpieczeństwa.

Tempofor

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ MOBILNE PŁOTY BETAFENCE?

1. Naszej wysokiej jakości wytrzymałe płoty nadają się do ponownego użycia, przechowywania i przewożenia.

2. Panele Betafence produkowane są w naszej specjalistycznej fabryce w Niemczech. Ich tworzeniem zajmuje się doświadczony zespół specjalistów inżynierów w zakresie płotów mobilnych.

3. W obiekcie przechowujemy zapas pozwalający na szybkie zaspokojenie doraźnego popytu po stronie klientów.

4. Wszystkie nasze płoty mobilne są wstępnie ocynkowane lub wykonane z materiałów ocynkowanych ogniowo, co zapewnia im długotrwałą ochronę przeciwkorozyjną we wszystkich warunkach pogodowych.

5. Nasze panele należą do najmocniejszych na rynku dzięki temu, że każdy drut jest oddzielnie przyspawany do ram.

 

6. Wachlarz Betafence spełnia potrzeby różnorodnych obiektów i miejsc dzięki różnym połączeniom drutów i siatki, funkcjom uniemożliwiającym wspinanie się i różnym wysokościom dostępnych paneli.

7. Do każdego panelu płotu mogą zostać przytwierdzone płytki z nazwą firmy, co pomoże w promowaniu wydarzenia lub organizacji.

8. Łatwe w instalacji bramy przesuwne Betafence są projektowane i budowane po to, by kontrolować i zabezpieczać dostęp do placów budowy, obiektów tymczasowych i wydarzeń.

9. Dostępne są opcje podstaw z betonu i ponownie przetworzonych tworzyw sztucznych, dzięki którym można tworzyć mobilne bariery mające zalety płotów zarówno mocowanych na stałe, jak i tymczasowo.

10. Podczas wydarzeń sportowych i kulturalnych najważniejsze jest bezpieczeństwo, kiedy duże i rozentuzjazmowane tłumy chcą kibicować swojej drużynie czy spędzać dzień wolny. System mobilnych płotów Betafence pozwala kierować przepływem ludzi, a jednocześnie zapewnić im bezpieczeństwo i możliwość przyjemnego spędzenia czasu.

 
Tempofor
Tempofor C
Tempofor 4 Tubes

Lokalizacja: Singapur
Wykorzystany produkt: Asortyment Tempofor ®

Podczas wyścigu ulicznego F1 w Singapurze przewidywano obecność ponad 250 tys. widzów. Jego organizatorzy podali bardzo konkretne wymogi logistyczne i bezpieczeństwa pieszych dotyczące tymczasowych płotów.

We współpracy z firmą KBR (która zaprojektowała tor) firma Betafence zaprojektowała skuteczne rozwiązanie tymczasowego płotu, który spełniał unikatowe potrzeby projektu, w tym dotyczące:

• ochrony i bezpieczeństwa widzów, a także kontrolowania ich przepływu; • zapewniania prywatności;
• minimalnej liczby czynności instalacyjnych i usuwania;
• łatwego przechowywania i transportu;

• możliwości spełniania zmieniających się warunków. Ostatecznie wokół toru zamontowano ponad 20 km płotu.

 
Singapore Tempofor

Do góry