Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

NOWE WARUNKI GWARANCJI BETAFENCE
Gwarancja także na pojedyncze produkty

06/07/2017

Betafence-logo

Wprowadziliśmy nowe zasady gwarancji na nasze ogrodzenia, w tym nowy rodzaj - "10 Years Extreme".

Zawsze zależy nam, by nasi Klienci cieszyli się najwyższą jakością produktów Betafence. Potwierdza ją gwarancja, którą udzielamy na 10 lat, w przypadku systemów chronionych powłoką PVC oraz PE. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy dwie nowości.

Pierwszą jest przyznanie gwarancji na poszczególne produkty. Od teraz nawet jeśli kupujesz nasze panele, siatki czy bramy jako pojedyncze produkty, a nie elementy pełnych systemów, otrzymujesz na nie zabezpieczenie w postaci 10-letniej gwarancji. Na pełne systemy ogrodzeniowe wydajemy pisemne gwarancje w odniesieniu do numeru konkretnego zamówienia.

Druga nowość to gwarancja 10 Years Extreme. To rozszerzona wersja gwarancji, obejmująca produkty instalowane w środowisku wysoce korozyjnym. Zostały nią objęte modele przeznaczone do grodzenia terenów znajdujących się w bliskim sąsiedztwie morza, ale nie mające kontaktu z wodą.

Pełną listę produktów objętych gwarancją możesz znaleźć na stronie -> http://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/Gwarancja_jakosci/gwarancja-10-lat-lista-produktow-2017.pdf.

Panele-ogrodzeniowe-bekafor-classic
Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-3d
open
Do góry