Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

NYLOFOR CITY - NOWE ROZWIĄZANIE OD BETAFENCE
System dedykowany jest terenom miejskim

08/05/2017

Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-City

Na początku tego roku wprowadziliśmy do cennika panele ogrodzeniowe Nylofor City. Produkt doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie terenów miejskich.

Nylofor City to kolejny model z popularnej rodziny Nylofor. Wyróżnia się on prostym, nowoczesnym wyglądem, który subtelnie wpisuje się w chronione otoczenie, podkreślając jego walory, a przy tym skutecznie je zabezpieczając.

Elegancji panelowi dodają płaskie druty poziome oraz poręcz o profilu kwadratowym, którą zainstalowaliśmy w górnej części produktu. Element ten dodatkowo zabezpiecza ogrodzenie oraz chroni przechodniów przed zahaczeniem o druty czy skaleczeniem.

Nylofor City charakteryzuje się dużą sztywnością i wytrzymałością, dzięki czemu jest odporny na zmienne warunku atmosferyczne oraz potencjalne urazy mechaniczne. Z kolei wkładka neoprenowa, przy pomocy której wypełnia się poręcze, sprawia, że panel jest odporny na wibracje.

Powyższe cechy sprawiają, że Nylofor City jest szczególnie chętnie stosowany jako wygrodzenie linii kolejowych i tramwajowych. Używa się go także do zabezpieczenia stacji kolejowych, parkingów, parków oraz placów zabaw. Jest więc idealnym produktem do przestrzeni miejskiej.

Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-City
Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-City
Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-City
Panele-ogrodzeniowe-Nylofor-City
open
Do góry