NYLOFOR 3D - KATOWICE-ZARZECZE - POLAND

Jednostka straży pożarnej chroniona przez system Nylofor 3D W katowickim Zarzeczu (jednej z dzielnic miasta) znajduje się jednostka ochotniczej straży pożarnej.

W 2009 roku postanowiono wzmocnić bezpieczeństwo tego miejsca i postawić solidny płot odgradzający to miejsce od pozostałych terenów. Nic dziwnego, że osoby odpowiedzialne za wybór systemu ogrodzeniowego zdecydowały się na współpracę z Betafence. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wytrzymałe realizacje są wizytówką firmy. Ponadto bliskość naszej fabryki i łatwość w kontakcie z naszym zespołem sprzedażowym ostatecznie przekonały inwestora do wyboru produktów naszej firmy wspieranej przez lokalnego instalatora. Dla inwestora, jak i dla każdego innego Klienta, czas dostawy również odgrywał kluczową rolę. Nic więc dziwnego, że postawiono na Betafence. W celu ogrodzenia i jak najlepszej ochrony budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarzeczu zdecydowano się na instalację sysytemu Nylofor 3D. Dlaczego przy tego typu zleceniach jest on najczęstszym wyborem? Wiąże się to głównie z jego właściwościami: Panele Nylofor 3D są zgrzewane z ocynkowanych drutów a następnie zabezpieczone powłoką antykorozyjną. Mają one 2,3 lub 4 przegięcia w zależności od wysokości panelu. Każdy drut ma średnicę 5mm i wymiar oczka 200x50mm. Na tej instalacji zamontowane panele miały 2.03 metra wysokości i 2,50 metra szerokości. Panele z systemu Nylofor mogą być montowane na różnych słupach, w zależności od oczekiwanej sztywności. Zaczynając od słupów niewymagających akcesoriów jak Quixolid Plus do słupów z obejmami i złączkami. W przypadku wyboru tych pierwszych zyskujemy łatwość montażu i doskonałą powłokę antykorozyjną. Słupy z obejmami zapewniają dodatkowo długoletnie użytkowanie bez potrzeby renowacji. Nie można zapomnieć, że ogrodzenie służy głównie do ochrony posiadłości, ale jest też rozwiązaniem, które pomoże zaprezentować tożsamość Twojej firmy. Ogrodzenie jest pierwszym, co zobaczy odwiedzający Twoje biuro. Podobnie jest w przypadku budynku jednostki straży pożarnej. Betafence oferuje panele Nylofor 3D w wielu kolorach z palety RAL (pod warunkiem wymaganej ilości minimalnej) na zamówienie.

W Katowicach potrzebne było przede wszystkim ogrodzenie trwałe, odporne i wytrzymałe. Dodatkowej sztywności panelom Nylofor 3D nadaje poziome profilowanie, dzięki czemu cały system ogrodzeniowy skutecznie zabezpieczy teren każdej firmy czy warsztatu. Świetnie sprawdza się właśnie w budynkach użyteczności publicznej. Wszystkie elementy systemu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby montaż przebiegał szybko i profesjonalnie. Tak też odbywał się i tym razem. Już od kilku lat to ogrodzenie Nylofor 3D chroni jednostkę straży pożarnej, tak jak strażacy chronią nasze życia. Wybrano panele czerwone, które współgrają z jednostką w Katowicach. Klient zdecydował się na system Nylofor 3D z powodu jego sztywności i specjalnej powłoki, która przetrwa długi okres. Nie można tez zapomnieć o słupie, który nadaje całej instalacji dodatkowej twardości. Na koniec chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować katowickiej ochotniczej straży pożarnej za wybór produktów Betafence, ich codzienną trudną pracę nad ochroną środowiska, naszych rodzin oraz firm. Mamy nadzieję, że system Nylofor 3D sprawdzi się jeszcze przez dobrych parę lat.


Do góry