NYLOFOR-3D-POZNAŃ-POLSKA

Poznańska palarnia kawy Astra ogrodzona panelami Nylofor 3D Firma z Poznania, palarnia kawy Astra działająca na polskim rynku od 45 lat, postawiła na ochronę terenu swojej fabryki wybierając panele ogrodzeniowymi Nylofor 3D

Duży obszar zabudowy wymaga szczególnej ochrony i zabezpieczenia przed niepożądanymi gośćmi. Długość wykonanego ogrodzenia wynosi 650 metrów.

Dlaczego właściciele palarni zdecydowali się wybrać akurat panele Betafence Nylofor 3D? Poniżej kilka cech produktu, które niewątpliwie pomogły w podjęciu decyzji:

  • System ogrodzeniowy Nylofor 3D tworzą ciężkie zgrzewane panele, montowane najczęściej na słupach prostokątnych. Wykonane są z ocynkowanych drutów stalowych pokrytych powłoką poliestrową o wysokiej wytrzymałości. Tak zabezpieczone panele zyskują wyjątkową odporność na fotochemiczne procesy starzenia, co czyni ten wyrób idealnym rozwiązaniem.
  • W przypadku fabryk i warsztatów, które nierzadko wymagają setek czy nawet tysięcy metrów ogrodzenia, istotny jest fakt wyjątkowej trwałości antykorozyjnej, jaka cechuje wybrany przez palarnie kawy Astra system paneli Nylofor 3D. Dzięki najnowocześniejszej technologii powlekania nie wymaga on regularnej konserwacji, co znacznie ułatwia ich eksploatację i gwarantuje nieskazitelny wygląd ogrodzenia, które często jest wizytówką firmy, przez wiele lat.
  • Dodatkowej sztywności panelom nadaje poziome profilowanie, które dodatkowo wpływa pozytywnie na wytrzymałość mechaniczną ogrodzenia. Dzięki zastosowaniu rozwiązania, jakim jest właśnie poziome profilowanie, właściciele mogą mieć pewność, że cały system ogrodzeniowy skutecznie zabezpieczy teren firmy. Wszystkie elementy systemu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby montaż przebiegał szybko, profesjonalnie i bez niepotrzebnego stresu.
  • Panele Nylofor 3D możemy uzupełnić o bramy skrzydłowe i przesuwne, które w przyszłości mogą pomóc w rozbudowie ogrodzenia na innych obszarach przedsiębiorstwa, czy zapewnić – dzięki możliwości zamontowania przesuwnych bram praktycznie o dowolnej długości – komfortowy wjazd na teren fabryki czy warsztatu pojazdom o dużych gabarytach.

Dodatkowo dzięki możliwości łatwego montażu bram, osiągniemy spójny i kompletny system zabezpieczeniowy posesji. System Nylofor 3D standardowo dostępny jest w kolorze zielonym oraz ocynku ogniowym, natomiast w zależności od Twoich potrzeb istnieje możliwość zamówienia wielu innych kolorów z palety RAL. Jak możemy zobaczyć na przykładzie tej realizacji możemy swobodnie dobrać kolor, który pasuje do naszej firmy – mogą to być nawet kolory brandowe! Tak jak wspominaliśmy wcześniej, przy wyborze ogrodzenia dla obiektów wrażliwych, takich jak nasza palarnia, musimy pamiętać o odpowiednim zabezpieczaniu paneli przed korozją. W Betafence stawiamy na doskonałe przygotowanie każdego produktu do eksploatacji. Jedną z technik, które stosujemy, jest cynkowanie (nakładanie warstwy cynku na druty), skutecznie chroniące stal przed utlenieniem i co za tym idzie korozją. W wielu naszych produktach dodatkowo stosujemy również powłoki syntetyczne, które nie tylko wzmacniają efekt cynkowania, lecz także bardzo elegancko wyglądają. Chronione w ten sposób ogrodzenia są więc zarówno bezpieczne, jak i atrakcyjne wizualnie.

Powiązane referencje

Do góry