Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

SCREENO LINE - PRZESŁONY ZAPEWNIAJĄCE PRYWATNOŚĆ
Rozwiązanie dla paneli Bekafor i Nylofor

21/06/2017

Przesłony-Screeno-Line

Przesłony Screeno Line od Betafence to skuteczna odpowiedź na coraz popularniejszy trend poszukiwania intymności na własnej posesji. Dzięki swojej budowie gwarantują prywatność, a przy tym atrakcyjny design.

Coraz większa grupa Klientów szukając idealnego ogrodzenia, stawia na takie rozwiązanie, które maksymalnie odgrodzi ich od otoczenia. Dlatego też w Betafence sukcesywnie pracujemy nad nowymi przesłonami dla naszych systemów, by jeszcze lepiej odpowiadać na zapotrzebowania rynkowe.

Kilkanaście miesięcy temu zaprezentowaliśmy Screeno Line - przesłony dedykowane systemom Bekafor i Nylofor. To jedno z najnowocześniejszych tego typu rozwiązań na rynku ogrodzeń przeznaczonych dla posesji prywatnych.

 

Zalety przesłon Screeno Line

Listwy z rodziny Screeno Line wykonane są z trwałego PVC. Są niezwykle łatwe w montażu. Elementy wsuwa się w panel, następnie pionowe listwy mocuje się do prętów za pomocą dołączonych klipsów, a na koniec panel zabezpiecza się dodatkową listwą górną.

Przesłony Screeno Line dostępne są w aż czterech kolorach (zielonym, antracytowym oraz imitującymi jasne i ciemne drewno), więc łatwo można je dopasować do wyglądu posesji. Warto podkreślić, że nie trzeba ich używać na całej długości panelu. Jeśli zależy nam jedynie na częściowej nieprzezierności, możemy wsunąć listwy tylko w wybrane profile.

Produkty z linii Screeno Line wykazują bardzo wysoką odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV. Przesłony nie wymagają czyszczenia i renowacji.

Montaż przesłon Screeno Line jest bardzo łatwy, więc można z nim sobie poradzić bez pomocy fachowców. Szczegóły przedstawiliśmy na filmie instruktażowym: http://www.ogradzamy.pl/zrob-to-sam/montaz-przeslon-bekafor-i-screeno-line,42/

Przesłony-Screeno-Line
Przesłony-Screeno-Line
Przesłony-Screeno-Line
Przesłony-Screeno-Line
open
Do góry