Array ( )

BETAFENCE PRZEJMUJE 100% BETAFENCE YAPI SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKET
Komunikat prasowy

06/06/2018

 

Stambuł, Turcja, 6 czerwca 2018 r.

Spółka Betafence, jeden ze światowych liderów w produkcji siatki przemysłowej i produktów ogrodzeniowych, należąca do grupy PRÆSIDIAD, ogłosiła przejęcie pozostałych 40% udziałów w spółce Betafence Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. w Turcji.

Od 2007 roku Betafence posiada większościowy pakiet udziałów w tej spółce i buduje mocne relacje z jej założycielami. Przejęcie to jest kolejnym fascynującym etapem dla Betafence i grupy PRÆSIDIAD, a pracownicy mają nadzieję na dalszy rozwój i wykorzystanie dotychczasowej obecności Betafence w Turcji.

Nowym etapem rozwoju pokierują nowo powołani dyrektor zarządzający i dyrektor finansowy. Założyciele spółki Deniz i Ates Ucuncu także pozostaną zaangażowani w działalność spółki, by pomóc w płynnej zmianie struktury właścicielskiej. Nie przewidujemy dalszej restrukturyzacji, a dzięki dodatkowej pomocy ze strony innych spółek Betafence spodziewamy się, że zmiana dla pracowników i klientów Betafence Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. przebiegnie niezauważenie.

Mówi Andrea Bori, wiceprezes Betafence: „Będziemy rozwijali działalność na bazie silnej i działającej z powodzeniem spółki. Cieszymy się, że zwiększymy poziom naszych inwestycji i zaangażowania na tym wysoce konkurencyjnym rynku oraz że uruchomimy dalszy potencjał do rozwoju w spółce Betafence Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş., zarówno w Turcji, jak i krajach ościennych.

 

Informacje o BETAFENCE

Betafence jest jednym ze światowych liderów w branży zintegrowanych systemów ochrony obwodowej, chroniącej infrastrukturę krytyczną oraz lokalizacje wrażliwe na rynku obiektów publicznych, przemysłowych i mieszkaniowych.

 

Informacje o PRÆSIDIAD

Grupa PRÆSIDIAD specjalizuje się w systemach obrony i ochrony przeznaczonych dla użytkowników wojskowych, komercyjnych i lokalnych poprzez swoje marki zależne, wśród których znajdują się Betafence, Hesco, Guardiar i Secure USA prowadzące zakłady produkcyjne i specjalistyczne wytwarzające produkty związane z ochroną siłową, systemami obronnymi i ogrodzeniami.

 

Kontakt dla prasy/mediów

Ross Thompson
Dyrektor ds. marketingu marki
ross.thompson@hesco.com

open
Do góry