KONFIGURATOR RYSUNKÓW BRAM
Otrzymuj rysunki bram bezpośrednio na swoją skrzynkę

KONFIGURATOR BRAM

Wygeneruj rysunki swojej bramy

 

Oferując szeroką gamę modeli bram przesuwnych oraz skrzydłowych, Betafence słynie z dostarczania wysokiej jakości bram dla swoich klientów na całym świecie. Od modeli dla klientów indywidualnych po ciężkie modele przemysłowe, nasze bramy są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach klientów.

Jako profesjonalny monter bram, możesz teraz rozpocząć swój następny projekt bramy od pełnego zestawu rysunków i informacji o produkcie możliwych do udostępnienia klientowi końcowemu za pomocą Konfiguratora Rysunków Bram Betafence.

Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących typu bramy, której potrzebujesz, a za sprawą kilku kliknięć otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą szczegółowe rysunki. Narzędzie obsługuje bramy przesuwne; na szynach lub wspornikach, ręczne, z opcjonalnym napędem lub wyposażone w napęd, a także pełną gamę naszych bram skrzydłowych Egidia.

Jeśli Twoja brama przesuwna jest wyposażona w napęd, otrzymasz również szczegółowe schematy okablowania elektrycznego i montażowe, umożliwiające skuteczne podłączenie i uruchomienie napędu po jego zainstalowaniu w wybranym miejscu.
W naszej ofercie bram skrzydłowych Egidia możesz wybrać spośród 6 różnych opcji wypełnienia, a także zakres wysokości oraz pojedyncze lub podwójne otwory bramowe. Dzięki temu będziesz mógł za każdym razem zaoferować użytkownikowi końcowemu profesjonalny zestaw kompletnych, szczegółowych rysunków.

Kliknij w odpowiedni obraz bramy poniżej, określ opcje i otrzymaj pełny zestaw rysunków na swoją skrzynkę odbiorczą w ciągu kilku sekund.

 

 

 

 

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? 

Skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego linku, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby.

 

 

Do góry