Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Array ( )

SYSTEM HORIZEN CORAZ POPULARNIEJSZY
Polacy pokochali horyzontalne bramy i panele

19/07/2017

Panele-ogrodzeniowe-Horizen

Nowoczesny system ogrodzeniowy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjny wygląd i bogate możliwości aranżacyjne. Przedstawiamy kilka realizacji, które zagościły przy domach jednorodzinnych.

System Horizen, który wprowadziliśmy na rynek jesienią 2015 roku, jest bardzo często wybierany przez osoby, które szukają odpowiedniego zabezpieczenia posesji, a przy tym zależy im na eleganckiej i oryginalnej aranżacji ogrodzenia. Co ważne, panele i bramy Horizen można komponować także z innymi modelami systemów, przez co Klient zyskuje dodatkowe opcje designu. Oto kilka ciekawych rozwiązań.

Pełny system Horizen

Oczywiście najchętniej wybieraną opcją jest instalacja całego systemu Horizen. Dzięki niej posesja otoczona jest jednolitym ogrodzeniem o takim samym wyglądzie. Dodatkowo mieszkańcy mają zapewnioną doskonałą prywatność, ze względu na wysoką nieprzezierność paneli i bram.

Na to rozwiązanie zdecydowali się mieszkańcy domów jednorodzinnych w Katowicach i Rajsku.

Panele-ogrodzeniowe-Horizen
Panele-ogrodzeniowe-Horizen

Horizen z podmurówką

Standardowo panele i bramy Horizen montuje się na dedykowanych słupach, które umieszczane są bezpośrednio w podłożu. Istnieje jednak możliwość, by pod panelami pojawiła się podmurówka, a słupy zostały wymurowane. Ta opcja podnosi oryginalność aranżacji, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i poczucie prywatności.

Połączenie Horizenów z murkiem betonowym wybrali mieszkańcy Chełmka, Modlnicy i Gilowic.

Panele-ogrodzeniowe-Horizen
Panele-ogrodzeniowe-Horizen

Horizen w połączeniu z innymi systemami

Ciekawym rozwiązaniem jest łączenie kilku systemów na jednej posesji. Wokół domu prywatnego w Modlnicy zainstalowano panele Nylofor 3D, natomiast furtka i brama dwuskrzydłowa pochodzi z serii Horizen.

Z kolei mieszkańcy domu w Oświęcimiu zdecydowali się na użycie murków gabionowych Zenturo - wykorzystano je na narożniku ogrodzenia. Pozostałą część stanowią panele Horizen.

Panele-ogrodzeniowe-Horizen
Panele-ogrodzeniowe-Horizen
open
Do góry