Bookmark add to favoritesDodaj do ulubionych Kontakt KatalogiKatalogi
Polish
Public title: 
bramy przesuwne
Weight: 
0
Icon: 
bramy-przesuwne
Corporate product range: 
Sliding gates
Content architect: 

Wybór bram przesuwnych dla Twoich Klientów

Nasze bramy przesuwne stanowią eleganckie i komfortowe uzupełnienie systemu ogrodzeniowego. Są wygodne w użyciu dla Klienta, a także oszczędzają miejsce na podjeździe. Gwarantujemy ich niezawodność i wytrzymałość.

Content professional: 

Bramy przesuwne dla Twojej firmy

Potrzebujesz niezawodnej i wygodnej w obsłudze bramy przesuwnej? Wybierz jeden z modeli z oferty Betafence i zamów go dla swojej firmy.

Content consumer: 

Bramy przesuwne dla posesji prywatnych

Bramy przesuwne Betafence to produkty najwyższej jakości, stanowiące uzupełnienie kompletnego systemu ogrodzeniowego. Dopasujesz je do każdego rodzaju ogrodzenia.

Nasze bramy przesuwne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów oraz pokrywamy je powłokami zabezpieczającymi, by zapewnić im sztywność, wytrzymałość oraz użyteczność na lata. Chcemy, by nasze bramy przesuwne gwarantowały Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Bramy przesuwne, w zależności od modelu, oferujemy w wersji ręcznej, przygotowanej pod automatykę oraz z już zamontowaną automatyką. Wybierz taką opcję, na jakiej Ci zależy.

Content distributor: 

Lista dostępnych bram przesuwnych

Asortyment bram przesuwnych Betafence obejmuje zarówno modele samonośne, jak i bramy na szynie. Poznaj pełen przekrój rozwiązać, by zaproponować Klientom te najbardziej korzystne dla nich.